šipka Hlavní menu šipka Lyžařská škola

Lyžařská škola

Nabízíme výuku ve sjezdovém lyžování, carvingu, snowboardingu a výuku na běžkách.

Začátečníky od nejmenších až po dospělé naučíme lyžovat a snowboardit. Středně pokročilé i pokročilé zájemce zdokonalíme v jejich stylu a v carvingu. Individuální přístup instruktora Vám zaručí rychlé pokroky ve Vašich lyžařských nebo snowboardových dovednostech.

AKTUÁLNĚ: Lyžařská škola SK BUBÁKOV hledá instruktory lyžování a snowboardingu. Nabízíme atraktivní sezónní práci instruktora/ky lyžování nebo snowboardingu v horském středisku Bubákov – Herlíkovice.  Rádi vás zaškolíme a na začátku pomůžeme! Nabízíme možnost ubytování.  Požadujeme:- přiměřené lyžařské nebo snowboardové dovednosti – chuť pracovat na horách. Kontakt na tel. čísle: +420 608 843 187, email:skola@bubakov.cz

Interní školení Lyžařské školy Bubákov ...

Kontakt:

Provozovatel: PaedDr. Ivana Kinclová
Infolinka:  +420 608 843 187 
email:      skola@bubakov.cz

Informace o  pořádaných akcích pro mateřské a základní školy zde.

Kromě instruktora si můžete vybrat i čas a délku výuky.

  • 1 vyučovací hodina = 50 minut,
  • 2 vyučovací hodiny = 1 hod 50 min 

Pro začátečníka však doporučujeme výukový program nejméně 4 až 6 denní.

Máme vlastní uzavřenou sjezdovku s jezdícím kobercem. Individuálním přístupem, zábavnou formou s pomocí her naučíme základům lyžování, snowboardingu a jízdě na vleku. Pokročilejší lyžaři odcházejí jezdit s instruktorem na „větší“ vlek nebo lanovku. Poskytujeme výuku i hendikepovaným dětem.

Každý pátek dopoledne pořádáme závody pro děti. Diplom a malou pozornost dostane každý závodník.

Všem dětem v lyžařské škole bezplatně zapůjčíme přilbu. Malým dětem, o kterých ještě nevíte, zda budou chtít lyžovat, rádi zapůjčíme malé lyžáky a lyže (dětské boty č.27, lyže 80 cm).

A jak se k nám dostanete? Vyjeďte čtyřsedačkovou lanovkou na Bubákově a 30 m nalevo od výstupní stanice uvidíte ohraničený prostor naší lyžařské školy.

Těšíme se na všechny, kteří mají snahu naučit se novým věcem a zdokonalit se v lyžování nebo na snowboardu v každém věku!

Partneři lyžařské školy:

Partneři

 

Bubákov